Home FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Galerie Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum dla harcerzy z Częstochowy Strona Główna -> Na każdy temat. -> Euro 2008. Howard Webbl.(czy jakoś tak)
Nemek

Dołączył: 14 Paź 2007
Posty: 248

Skąd: CSAiU Toruń/KMP Częstochowa

PostWysłany: Czw 22:59, 12 Cze 2008    Temat postu: Euro 2008. Howard Webbl.(czy jakoś tak)

Każdy post pomoże zebrać środki na opłacenie płatnego zabójcy dla powyższego figuranta.
A tak na poważnie co Myślicie o karnym który nam wlepił.. ?
Heh... bez wulgaryzmów pewnie 70% treści nam ucieknie Tongue out (1) Twisted Evil

PostWysłany: Pią 9:07, 13 Cze 2008    Temat postu:

Ja tam się nie zdenerwowałem. A dzięki mojemu poprzedniemu zastępowemu do wulgaryzmów mi daleko.
Nasza bramka też wpadła na "spalonym" więc robiąc dziwny przekręt z rzutem karnym sprawiedliwości stało się zadość.
Poza tym sport to sport, a patrząc na wczorajsze opisy na GG dochodzę do wniosków, że ludzie szukają pretekstów do wojny.
Podobało mi się zdanie komentatora podsumowujące pierwszą część meczu: "Bóg był z nami". Laughing

PostWysłany: Pią 11:24, 13 Cze 2008    Temat postu:

Mnie natomiast spodobało się inne stwierdzenie komentatora (chyba to był Piotr Świerczewski), po pierwszych 20-stu minutach gry:

Snajper napisał:

Nie było spalonego po strzale Saganowskiego piłkę dotknął na pewno bramkarz, a obrońca chyba też, tak więc nie może być mowy o spalonym.